Laminaria - partner společnosti Vertera  
Vertera Vertera Gel Vertera Forte Arthroplast Kosmetika AngioLive Objednávka Kontakt Vertera SK PL HU CZ AT

 


 

VERTERA FORTE ( Original / Višeň / Černý rybíz / Jablko / s medem)

 

VerteraVertera Forte Original

Vertera Forte gel poskytuje tělu jód a podporuje správné fungování vnitřních orgánu.

Základní složkou gelu Vertera je čepelatka - hnědé mořské řasy bohaté na jód.

Jód z rostlin (například mořských řas nebo řeřichy) a mořských ryb je snadno metabolizován. Proto se gel Vertera Forte na základě mořských řas - čepelatky a chaluhy - může stát vynikajícím zdrojem přírodního jódu.

Nedostatečné množství jódu v denní stravě vede k poruchám štítné žlázy: produkuje méně hormonů. Hormonální rovnováha je snížena, je narušeno mnoho metabolických procesů: energetický metabolismus, kognitivní funkce, funkce nervového systému.

Lidský organismus nedokáže samostatně produkovat jód, proto je závislý na tom, jaké množství tohoto prvku každodenně získáváme spolu s jídlem.

Jód napomáhá normalizaci kognitivních funkcí, energetickému metabolismu a fungování nervového systému.

Jód přispívá správné produkci hormonů štítné žlázy a správné funkci štítné žlázy, také napomáhá dobrému stavu kůže.

Řasa čepelatka disponuje celkovými regeneračními vlastnostmi na podporu tělesných funkcí: zajišťuje potřebné množství jódu, které potřebují fyziologické metabolické procesy, posiluje imunitu.

Chaluhy jsou druhou důležitou složkou gelu, podporují správnou funkčnost trávící soustavy a vylučovací funkci střev. Snižují spotřebu energie a často jsou používány v programech na snižování tělesné hmotnosti.

Složení produktu

Voda, drcené řasy (Čepelatka prstnatá), prášek z řas (Chaluha bublinatá), regulátor kyselosti - glukonát vápenatý, antioxidant - kyselina citronová, taxifolin.

Použití

Doporučená denní dávka a aplikace: 15 g přípravku jednou denně 30 minut před jídlem. Doporučuje se míchat s džusem (jablko, višeň, broskev atd.).

Kontraindikace: neužívejte, pokud je jód kontraindikován, při přecitlivosti na jód a individuální nesnášenlivosti jednotlivých složek. Před použitím se poraďte s lékařem, zejména to platí pro těhotné a kojící ženy a také v případě problémů s onemocněním ledvin a štítné žlázy. Není určeno pro děti do 7 let.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Výrobek by neměl být používán jako náhrada za různorodou výživu.

Produkt musí být skladován mimo dosah dětí.

Je důležité dodržovat plnohodnotnou, vyváženou stravu a zdravý životní styl. K dosažení deklarovaného užitečného účinku produkt používejte 21 dnů.

Hmotnosť výrobku: 500 gr

 

Vertera Forte Cherry / VišeňVertera

Trpkou a pronikavou chuť višňové šťávy milují mnozí. Proto prospěšný desert Vertera Forte Višeň má všechny šance, aby se stal vaší oblíbenou pochoutkou, která navíc podporuje správné fungování lidského organismu.

Vertera Forte Višeň bude vaším doplňkem a ozdobou vaší stravy jako třešnička na dortu.

Složky gelu - hnědé mořské řasy bohaté na jód (čepelatka a chaluhy) a extrakty léčivých rostlin - podporují správnou funkci mnohých tělesných systémů.

Lidský organismus nedokáže samostatně produkovat jód, proto je závislý na tom, jaké množství tohoto prvku každodenně získáváme spolu s jídlem.

Jód z rostlin (například mořských řas nebo řeřichy) a mořských ryb je snadno metabolizován. Proto se gel Vertera Forte Višeň na základě mořských řas může stát vynikajícím zdrojem přírodního jódu.

Jód napomáhá normalizaci kognitivních funkcí, energetickému metabolismu a fungování nervového systému.

Jód přispívá správné produkci hormonů štítné žlázy a správné funkci štítné žlázy, také napomáhá dobrému stavu kůže.

Základní složkou gelu Vertera Forte Višeň je čepelatka. Má regenerační vlastnosti na podporu a udržení tělesných funkcí: zajišťuje potřebné množství jódu, které potřebují fyziologické metabolické procesy, posiluje imunitu.

Chaluhy podporují zdraví trávicí soustavy a vylučovací funkci střev. Snižují spotřebu energie a často jsou používány v programech na snižování tělesné hmotnosti.

Extrakty léčivých rostlin ve složení gelu napomáhají správnému fungování vnitřních orgánů.

Hloh peřenoklaný podporuje správnou funkci trávicího traktu a napomáhá komfortnímu trávení. Plody čínského hlohu napomáhají správné funkci srdce a kardiovaskulárního systému.

Tonikum eleuterokoku ostnitého na podporu duševních a fyzických schopností v případech slabosti a vyčerpání pomáhá při léčbě a rehabilitaci.

Heřmánek pravý zklidňuje ústní dutinu a pomáhá při léčbě gastrointestinálních potíží, jako jsou nadýmání a říhání.

Měsíček lékařský podporuje správné fungování jater, pomáhá organismu překonat stres a tlak, zabraňuje vzniku změn souvisejících s věkem.

Lékořice lysá podporuje funkce rozmnožovací soustavy a vylučovací soustavy. Podporuje zdraví prostaty. Disponuje značnými antioxidačními vlastnostmi. Napomáhá udržování duševního klidu.

Třapatka nachová podporuje zdraví dolních močových cest a správnou funkci imunitního systému.

Složení produktu

Voda, extrakt šťávy z višně, zahušťovadlo - alginát sodný, drcené řasy (Čepelatka prstnatá), aroma višně, prášek z chaluh (Chaluha bublinatá), prášek z listů zelí (Brukev zelná), extrakt z kořene sibiřského ženšenu (Eleuterokok ostnitý), extrakt z květů heřmánku (Heřmánek pravý), extrakt z plodů šípku (Růže šípková), extrakt z květů měsíčku lékařského, extrakt ze zábělníku bahenního (Mochna bahenní), extrakt z plodů čínského hlohu (Hloh peřenoklaný), sladidlo - steviolglykosid, extrakt kořene lékořice (Lékořice lysá), extrakt ze třapatky nachové, taxifolin.

Použití

Doporučená denní dávka a aplikace: 1 polévková lžíce (20 g) přípravku jednou denně 30 minut před jídlem.

Kontraindikace: neužívejte, pokud je jód kontraindikován, při přecitlivosti na jód a individuální nesnášenlivosti jednotlivých složek. Před použitím se poraďte s lékařem, zejména těhotné a kojící ženy a také v případě problémů nebo onemocnění ledvin a štítné žlázy. Není určeno pro děti do 7 let.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Výrobek by neměl být používán jako náhrada za různorodou výživu.

Produkt musí být skladován mimo dosah dětí.

Je důležité dodržovat plnohodnotnou, vyváženou stravu a zdravý životní styl. K dosažení deklarovaného užitečného účinku přípravek používejte 21 dnů.

Hmotnosť výrobku: 500 gr

 

VerteraForte with Honey / s medem

Základ Vertera Forte with Honey obsahuje gel z čepelatky a chaluh. Tyto mořské řasy jsou nenahraditelným zdrojem jódu pro organizmus. Napomáhají zlepšení duševního výkonu, práce štítné žlázy, jsou zdrojem mikro a makroelementů a aminokyselin. Složení této stravy obsahuje také přírodní med, propolis, včelí pyl, které organizmus chrání před škodlivými vnějšími vlivy.

Jód napomáhá normalizaci kongitivních funkcí, energetickému metabolizmu a fungování nervové soustavy, normální produkci hormonů štítné žlázy.

Složení produktu

Voda, koncentrovaná jablečná šťáva, čepelatka (latinsky Laminaria japonica), chaluhy (latinsky Fucus vesiculosus), přírodní med s včelím pylem, jablečný prášek, suchý výtažek ze stébel (latinsky Stevia rebaudiana Bertoni).

Použití

Užívat polévkovou lžíci dvakrát denně, 30 minut před jídlem.

Hmotnost výrobku: 585 gr

 


Copyright © 2018 by PE&S
Použité obchodní značky, názvy produktů a vybrané grafické podklady jsou vlastnictvím společnosti Vertera a PE&S.
Na obsah, texty a grafické ztvárnění www stránek se vztahují vlastnická práva PE&S ve smyslu autorského a obchodního práva.
Použité obchodní značky, názvy produktů a vybrané grafické podklady jsou vlastnictvím společnosti Vertera a PE&S.